517 571 580 kontakt@pats-wraps.pl

W jaka chustę zaopatrzyć się na samym początku? Oto kilka wskazowek:
– Warto, żeby chusta dla noworodka na początku była dość cienka ( gsm w okolicach 200). Ułatwi do dociąganie, jeżeli nie jesteście w tym jeszcze wprawieni i doskonale otuli maluszka. Z chustą grubą będzie to zdecydowanie trudniejsze chociaż też możliwe 😊
– Ułatwią zadanie chusty z gradacją ( różne odcienie, lub kolory, które są poziomymi pasami na chuście), chusty w pasy ( widzimy wtedy dokładnie co dociągamy), lub chusty, które różnymi kolorami lamówki mają obszyty dół i górę ( również widzimy co dociagać)
– Chustę bawełniane super sprawdzą się na początku, bo są pralkopierne u nie wymagają specjalnych zabiegów kosmetycznych.
– Splot na początku też ma znaczenie. Warto wybrać splot skośno-krzyżowy, diamentowy, jodelkowy lub żakardowy. Dociągnie będzie łatwe i komfortowe.
– Wybierajmy chusty tkane, a nie elastyczne. W tych drugich trudno o dobrą pozycję dziecka i wystarcza ona dosłownie na chwilę.
Ja osobiście pracuję na chustach marki LennyLamb Polska z serii moja pierwsza. Z nimi udaje się na konsultacje z Wami 😊. Jeżeli chcesz zakupić chustę jeszcze przed konsultacją, zawsze chętnie pomogę z doborem odpowiedniej online!
Tulę,
Pat’s Wraps 🌿🤍