Na konsultacjach często pytacie mnie o to jak nosić na zewnątrz. Zawsze powtarzam, że najlepiej pod wspólnym okryciem. Mimo tego, że pewnie zdarza Wam się mnie teraz widywać z Filipem w kurtce (na mojej kurtce) to po pierwsze nie jest to ani trochę wygodne ( nie umiem...